UAH
Стретч-плівка в джамбо рулонах для ручної або паллетной у пакування по 80 кг в Львів від інтернет-магазина Pakuvalna Kompanіya Sidor | Купити Стретч-плівка в Джамбо рулонах для ручної або паллетной у пакування по 80 кг Львів (Україна) | Pakuvalna Kompanіya Sidor : Allbiz
Premium Gold
Відгуків: 0

Стретч-плівка в Джамбо рулонах для ручної або паллетной у пакування по 80 кг

Стретч-плівка в Джамбо рулонах для ручної або паллетной у пакування по 80 кг
  • Стретч-плівка в Джамбо рулонах для ручної або паллетной у пакування по 80 кг
В наявності | Оптом і в роздріб
Ціна:
53 UAH
Опт:
  • 52 UAH - від 2 т
Доставка:
Опис
  Стретч-плівка ручна  або паллетная стретч-плівка, використовується в якості транспортної упаковки для обмотки (обтягування) одиничних великих вантажів або групами. Особливо зручна групова упаковка на піддонах і палетах, що дозволяє стабільно фіксувати групу предметів (ящиків, коробок, мішків, напоїв в ПЕТ і склотару (в первинній упаковці, наприклад в термоусадочної плівці); будівельних матеріалів - цегли, плитки і т. Д. ) - для зручності транспортування і складування. Використовується, в основному, на великих складах, виробництвах. Стретч-плівка для автоматичної машинної упаковки застосовується за допомогою напівавтоматичних і автоматичних машин з регульованим попередніми розтягуванням.
Інформація актуальна: 24.01.2019
Способи доставки

Детальніше

Неймовірна ціна на Стретч-плівка в Джамбо рулонах для ручної або паллетной у пакування по 80 кг в Львів (Україна) від компанії Pakuvalna Kompanіya Sidor.
LiveInternet