UAH
Стретч-плівка для машинного пакування 20,23,30 мкн в Львів від інтернет-магазина Pakuvalna Kompanіya Sidor | Купити Стретч-плівка для машинного пакування 20,23,30 мкн Львів (Україна) | Pakuvalna Kompanіya Sidor : Allbiz
Premium Gold
Відгуків: 0

Стретч-плівка для машинного пакування 20,23,30 мкн

Стретч-плівка для машинного пакування 20,23,30 мкн
  • Стретч-плівка для машинного пакування 20,23,30 мкн
В наявності | Оптом і в роздріб
Ціна:
53 UAH
Опт:
  • 52 UAH/шт  - від 100 шт
Країна виробник:Україна
Доставка:
Опис

Стретч-плівка для машинного пакування , або паллетная стретч-плівка, використовується в якості транспортної упаковки для обмотки (обтягування) одиничних великих вантажів або групами. Особливо зручна групова упаковка на піддонах і палетах, що дозволяє стабільно фіксувати групу предметів (ящиків, коробок, мішків, напоїв в ПЕТ і склотару (в первинній упаковці, наприклад в термоусадочної плівці); будівельних матеріалів - цегли, плитки і т. Д. ) - для зручності транспортування і складування. Використовується, в основному, на великих складах, виробництвах. Стретч-плівка для автоматичної машинної упаковки застосовується за допомогою напівавтоматичних і автоматичних машин з регульованим попередніми розтягуванням.

Стандартна ширина стретч-плівки для машинної упаковки 500 мм, стандартна товщина 20 мікрона, також виготовляються плівки товщиною 23 мікрон. Машинний стретч поставляється в ролях вагою близько 15,1 кг брутто, тобто з урахуванням ваги втулки. * Під замовлення можливе виготовлення стретч-плівки з іншими параметрами рулону.

Стретч-плівки для машинної упаковки поділяються на три категорії:

Regular або Standart, призначені для використання на напівавтоматичних палетопакувальна машинах з невеликою продуктивністю. Здатність до попереднього розтягування до 200%.

Power, призначені для використання на автоматичних палетопакувальника. Здатність до попереднього розтягування до 250%.

Superpower или Super, для использования на оборудовании с высокой скоростью и большой производительностью. Способность к предварительному растяжению до 330%.

Чем выше гарантированная величина способности стретч-пленки к предварительному растяжению, чем выше прочностные характеристики растягиваемого материала, чем мощнее показатели по восстановлению формы, тем более плотно обматывается паллета и тем меньшее количество квадратных метров стретч-пленки потребуется для обмотки товара. Поэтому машинное упаковывание является более экономичным, так как значительно снижает расход упаковочного материала.

Как правило, чем выше гарантированная способность стретч-пленки к предварительному растяжению, тем она дороже. Вместе с тем ее применение обеспечивает несомненную экономию на издержках в ходе обмотки паллет.

Характеристики:
Країна виробник:Україна
Кількість шарів:Многослойная
Інформація актуальна: 18.06.2018
Способи доставки

Детальніше

Неймовірна ціна на Стретч-плівка для машинного пакування 20,23,30 мкн в Львів (Україна) від компанії Pakuvalna Kompanіya Sidor.